SERVERIAI

SERVERIAI

Mūsų įmonė yra įsipareigojusi pasiūlyti tik aukščiausios kokybės serverius bei serverines sistemas, atitinkančias pačius griežčiausius pramonės standartus. Mes suprantame, kad kiekvienas klientas yra unikalus ir turi skirtingus poreikius bei lūkesčius dėl technologinių sprendimų. Todėl mūsų atrankos procese visiškai atsižvelgiame į kliento norus, verslo tikslus, taip pat turimus finansinius ir techninius išteklius.

Mes dirbame glaudžiai su klientais, kad geriausiai suprastume jų poreikius ir suteiktume individualizuotus sprendimus, atitinkančius konkrečius verslo reikalavimus. Mes įsipareigojame, kad kiekvienas mūsų siūlomas sprendimas būtų optimaliai pritaikytas kliento poreikiams, užtikrinant patikimumą, saugumą, efektyvumą ir ilgaamžiškumą.

Be to, mes nuolat sekame naujausias technologijas ir inovacijas rinkoje, kad galėtume pasiūlyti mūsų klientams pažangiausius ir efektyviausius technologinius sprendimus. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad mūsų klientai gautų ne tik patikimus, bet ir į ateitį orientuotus serverius bei serverines sistemas, kurios atitiktų jų ilgalaikę strategiją ir poreikius.

Serverio paruošimas darbui dažniausiai užtrunka nuo 2 iki 4 savaičių (priklausomai nuo tuo metu esamų aparatinės įrangos likučių ir serverinės sistemos sudėtingumo).

Serveris

Tarnybinė stotis – specialios paskirties kompiuteris ar programa, skirta kitų kompiuterių (klientų) aptarnavimui (neskirta asmeniniam naudojimui). Dažniausiai išskiriamos kelios serverių rūšys (pagal paskirtį): failų serveriai (FTP, SMB, etc.), pašto serveriai (POP3, SMTP, IMAP), tinklalapių serveriai (angliškai: web server (HTTP)), duomenų bazių serveriai (SQL), aplikacijų serveriai, ir pan. Daugeliu atvejų tas pats kompiuteris gali atlikti visas šias funkcijas priklausomai nuo to kokias serverio programas įdiegsime. Serverių naudojimas pagrįstas client – server architektūra: kliento programa prisijungia prie serverio, skirto tam tikrai užduočiai, ir siunčia pastarajam įsakymus (užklausas), kurie vykdomi. Dėl tokio išskyrimo galima lengvai organizuoti daugelio vartotojų bendrą darbą, efektyviau panaudoti skaičiavimo resursus, padidinti sistemų patikimumą ir pan. Dėl darbo pobūdžio bei saugumo reikalavimų serveriuose naudojamos serverinės operacinės sistemos (Microsoft, Linux, Unix ir pan.). Dėl saugumo, patikimumo ir daugelio vartotojų greito aptarnavimo reikalavimų serverių programinė įranga yra diegiama į specialiai tam skirtas mašinas (kompiuterius) kurių techninė įranga yra galingesnė, patikimesnė ir labiau apsaugota nuo techninių gedimų ir pašalinių trukdžių. Dėl šios priežasties šios specializuotos sistemos taip pat vadinamos serveriais.

Linux pašto serveriai:

Šie serveriai-kompiuteriai dažniausia naudojami kaip įmonės Linux pašto serveriai. Tai labai pigios sistemos. Labiausia jos pasiteisina, jeigu įmonėje turite ne vieną, o kelias ar keliolika pašto dėžučių, kadangi nereikia mokėti jokio mėnesinio pašto dėžutės mokesčio. Šiuose serveriuose dažniausia instaliuojama Linux OS.
Scroll to Top