IT SPRENDIMAI

DUOMENŲ ATSTATYMAS

Informacija – viena didžiausių šiuolaikinio pasaulio vertybių, tačiau kasdien fiksuojama vis daugiau duomenų praradimo atvejų – sugenda diskas, duomenis užkoduoja virusas ar ištrina supykęs darbuotojas. Visais atvejais galime padėti mes. Padėsime bet kokioje situacijoje – nuo paprasčiausios iki sudėtingiausios. Turime ilgametę patirtį, apmokytus specialistus, kurie operatyviai atliks diagnostiką ir nustatys kokia duomenų atstatymo tikimybė. Kreipkitės ir mes būtinai padėsime.

WEB E-PAŠTO SERVERIS

Programa praplečianti E-pašto serverio funkcijas. WEB e-pašto serveris suteikia galimybę vartotojams naudotis savo e-paštu bet kuriame, prie interneto prijungtame kompiuteryje. Tereikia pasileisti interneto naršyklę, suvesti vartotojo vardą ir slaptažodį ir Jūs prisijungsite prie savo pašto dėžutės.

E-PAŠTO SERVERIS

Sprendimas administruojantis e-pašto funkcionavimą. Įmonei svarbu ir patogu turėti savo (vidinį) e-pašto serverį, įdiegtą atskirame kompiuteryje ar virtualioje mašinoje. Įmonės e-pašto serveris suteikia galimybę nemokamai ir norimais vardais (pvz. vardenis.pavardenis@imone.lt) sukurti reikiamą e-pašto dėžutę, neriboja dėžučių skaičiaus. Taip pat, nebrangiai ir efektyviai galima realizuoti e-pašto dėžučių antivirusinę apsaugą bei nepageidaujamų laiškų filtrą.

ANTIVIRUSINIAI PAŠTO SPRENDIMAI

Tikrina įeinantį ir išeinantį e-paštą. Šis sprendimas ypač efektyvus kovoje prieš kompiuterių virusus, kadangi beveik visi virusai į įmonės tinklą patenka e-paštu. Šis antivirusinis sprendimas ypač rekomenduotinas įmonėms. Jis nereikalauja galutinio vartotojo pastangų, pats automatiškai atnaujina antivirusą, sumažina vidinio ir išorinio kompiuterių tinklo apkrovą, taupo laiką diegiant, atnaujinant ar pratęsiant antivirusinę programinę įrangą kiekvieno vartotojo kompiuteryje.

TERMINALINĖ TARNYBINĖ STOTIS

Tai puikus sprendimas jei įmonės kompiuterių ūkis jau paseno. Terminalinė tarnybinė stotis leidžia išnaudoti tarnybinės stoties galingumą neapkraunant pasenusių kompiuterių. Visas darbas atliekamas terminalinėje tarnybinėje stotyje.

Terminalinės sistemos privalumai:

Darbuotojų kontrolė

Labai gaila, tačiau tenka pripažinti, jog labai maža dalis darbuotojų darbo laiką naudoja išskirtinai įmonės naudai. Dažnai darbuotojai suranda „laisvo laiko“ paskaityti laikraščius, naujienų portalus ir netgi aplankyti pokalbių svetaines. To pasekmė – labai mažas darbo našumas. Įmonėje įdiegus terminalinę sistemą, atsiranda galimybė kontroliuoti kiekvieną vartotojo veiksmą.

Duomenų saugumas.

Įmonės, kuriose duomenys saugomi kiekvieno vartotojo kompiuteriuose, ankščiau ar vėliau susiduria su duomenų praradimo problema. Įmonėje įdiegus terminalinę sistemą, visi duomenys saugomi tarnybinėje stotyje, o ne lokalioje darbo vietoje, todėl dingsta duomenų praradimo galimybė.

Pašalinama kompiuterių gedimo problema

Sugedus kompiuteriui ar tiesiog užsikrėtus virusu atsiranda darbo vietos prastova. Dažnai ji tęsiasi net keletą dienų. Įmonėje įdiegus terminalinę sistemą, darbuotojas jau po minutės darbus gali tęsti prie kito kompiuterio ir jis nepastebės jokio pasikeitimo.

Galimybė dirbti iš bet kurios pasaulio vietos

Įmonėje įdiegus terminalinę sistemą, darbuotojas turi galimybę prisijungti prie savo darbo vietos iš bet kurios pasaulio vietos. O toks poreikis yra gana dažnas, jeigu darbuotojas nuolat būna komandiruotėse arba dienos darbus nori užbaigti namuose.

NUTOLUSIŲ ĮMONĖS PADALINIŲ SUJUNGIMAS

Virtualieji privatūs tinklai (VPN) – puiki galimybė interneto ryšiu sujungti įmonės filialus į vieną loginį tinklą per interneto tinkle sudarytą virtualų saugų tunelį. Tai tik Jums sukurtas tunelis interneto erdvėje, kuris yra apsaugotas nuo pašalinių įsilaužimo. VPN leidžia naudotis Jūsų įmonės resursais tik autorizuotiems vartotojams prisijungiantiems iš nutolusių Jūsų įmonės padalinių. Nutolusius įmonės padalinių kompiuterius Jūs matysite taip, tarsi jie būtų įmonės viduje. Panaudojant terminalo tarnybinę stotį, bus galima naudotis terminalinės tarnybinės stoties ištekliais bei bendra apskaitos programa.

Pagrindiniai VPN privalumai yra šie:

VPN tinklų technologijos esmė – duomenų užkodavimas, jų perdavimas ir duomenų atkodavimas duomenims pasiekus paskyrimo vietą. Virtualaus tunelio dėka vieno padalinio kompiuterių tinklas yra virtualiai priartinamas prie kito padalinio kompiuterių tinklo, o to pasekoje gauname, kad vieno įmonės padalinio kompiuteriai „mato“ kito padalinio kompiuterius taip, lyg jie būtų šalia.

TINKLO APKROVOS KONTROLĖ

Tinklo stebėjimo priemonių pagalba galima įvertinti tinklo apkrovą pagal įvairius kriterijus: konkrečius vartotojus, laiką, vartotojų grupes, paketų rūšį ir t.t. Ši informacija svarbi siekiant optimizuoti kiek vietinio tiek ir išorinio tinklo darbą.

ĮMONĖS DUOMENŲ ATSARGINĖS KOPIJOS

Apie svarbių duomenų kopijas pagalvoję iš anksto, sutaupysite daugybę pinigų, nervų ir laiko. Galimi sprendimai nuo paprasčiausio iki visiškai automatizuoto duomenų kopijavimo.

Kodėl jums to reikia?

Tai tik keletas iš siūlomų sprendimų. Jei Jums reikalingi kiti sprendimai, būtinai kreipkitės.

Scroll to Top