3. Serveriai

Pateiktos serverių komplektacijos yra orentacinės. Atsižvelgdami į kliento poreikius, siūlome būtent jam pritaikytas serverių komplektacijas. Serverio paruošimas darbui užtrunka nuo 4 dienų iki 4 savaičių.

serverio deze

Atsižvelgdami į jūsų įmonės poreikius, pasiūlysime jums optimaliausią sprendimą:

https://www.dell.com https://www.hpe.com
https://www.lenovo.com https://www.intel.com

 

Serveris (tarnybinė stotis) – specialios paskirties kompiuteris ar programa, skirta kitų kompiuterių (klientų) aptarnavimui (neskirta asmeniniam naudojimui). Dažniausiai išskiriamos kelios serverių rūšys (pagal paskirtį): failų serveriai (FTP, SMB, etc.), pašto serveriai (POP3, SMTP, IMAP), tinklalapių serveriai (angliškai: web server (HTTP)), duomenų bazių serveriai (SQL), aplikacijų serveriai, ir pan. Daugeliu atvejų tas pats kompiuteris gali atlikti visas šias funkcijas priklausomai nuo to kokias serverio programas įdiegsime. Serverių naudojimas pagrįstas client – server architektūra: kliento programa prisijungia prie serverio, skirto tam tikrai užduočiai, ir siunčia pastarajam įsakymus (užklausas), kurie vykdomi. Dėl tokio išskyrimo galima lengvai organizuoti daugelio vartotojų bendrą darbą, efektyviau panaudoti skaičiavimo resursus, padidinti sistemų patikimumą ir pan. Dėl darbo pobūdžio bei saugumo reikalavimų serveriuose naudojamos serverinės operacinės sistemos (Microsoft, Linux, Unix ir pan.). Dėl saugumo, patikimumo ir daugelio vartotojų greito aptarnavimo reikalavimų serverių programinė įranga yra diegiama į specialiai tam skirtas mašinas (kompiuterius) kurių techninė įranga yra galingesnė, patikimesnė ir labiau apsaugota nuo techninių gedimų ir pašalinių trukdžių. Dėl šios priežasties šios specializuotos sistemos taip pat vadinamos serveriais.

Linux pašto serveriai:

Šie serveriai-kompiuteriai dažniausia naudojami kaip įmonės Linux pašto serveriai. Tai labai pigios sistemos. Labiausia jos pasiteisina, jeigu įmonėje turite ne vieną, o kelias ar keliolika pašto dėžučių, kadangi nereikia mokėti jokio mėnesinio pašto dėžutės mokesčio. Šiuose serveriuose dažniausia instaliuojama Linux OS.