Prisistatymas

Turite IT problemų?

Jūsų kompiuterius puola virusai? Kompiuteriai nuolat stringa? Kasdien gaunate begalę nereikalingų laiškų, o pašto dėžutės užkištos šiukšlėmis? Trūkinėja tinklo ryšys? Norite apsaugoti savo duomenis? Norite kontroliuoti priėjimą prie svarbių duomenų? Norite sujungti nutolusius įmonės padalinius į vieną bendrą tinklą? Norite kontroliuoti darbo metu darbuotojų naršomų www puslapių sąrašą? Norite turėti savo įmonės elektroninio pašto adresą (info@imonesvardas.lt)? Jei nors vieną kartą atsakėte TAIP, jums reikia mūsų paslaugų!

Kas mes esam?

UAB Kompiuterių Priežiūros Centras – tai patyrusių IT specialistų komanda suburta tam, kad Jūsų IT ūkis veiktų nepriekaištingai. Mes siūlome jums savo žinias ir patirtį. Mūsų paslaugos leis jums rūpintis tik savo veiklos sritimi, dėl to sutaupysite daugybę laiko, kurį galėsite skirti savo verslo vystymui. Taip uždirbsite žymiai daugiau! Jūs darykite tai ką išmanote jūs, o mums leiskite paryti tai, ką išmanome mes!·
Ar mūsų paslaugos profesionalios? Taip! Taikydami komandinio darbo principus mes pateikiame ne vieno žmogaus, o visos komandos patirtį ir žinias. Mes kasdien susiduriame su įvairiomis problemomis, todėl žinome kaip jas reikia spręsti.

Ar brangios mūsų paslaugos?·

Jums įdomu kiek mūsų paslaugos kainuoja? Gal tai labai brangu? Iš karto galime jus nuraminti. Mūsų paslaugos kainuoja 5-7 kartus pigiau, nei firmoje išlaikyti pastovų IT darbuotoją. Netikite? Susisiekite, aptarsime poreikius, sutarsime kainą!

On klavisas 2